Koszulki i body dla dzieci z nadrukiem

Zapraszamy do naszego sklepu www.minibobas.pl

Co powiedziałoby Twoje dziecko, gdyby potrafiło już mówić? Z pewnością „Mój Tata jest super”, „Moja Mama to szczęściara” albo „Jestem piękny”. Żeby to od niego usłyszeć, trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość. Jeśli cierpliwości tej nam brakuje, możemy to wszystko niejako powiedzieć za malucha. Czyli ubrać go w body dziecięce z nadrukiem.

Body albo koszulki dziecięce z nadrukiem to prawdziwa frajda dla każdego, kto zobaczy ubrane w nie dzieci. Jedno spojrzenie na napis „Nadzieja dla Polski” albo „Nie budzić, chyba, że ci się nudzi” i uśmiech na twarzy zapewniony. To nic, że Twój maluch nie jest świadomy, jakie żartobliwe teksty na sobie nosi. Zawsze przecież możesz utrwalić to na fotografiach. Wspaniała pamiątka na lata gwarantowana!

A może sądzisz, że Twoje dziecko to prawdziwy indywidualista? I dla niego znajdzie się coś w ofercie sklepu Minibobas.pl. Wystarczy, że zamówisz body dziecięce z nadrukiem. Własnym nadrukiem. Pomyśl sam: co ciekawego może zakomunikować Twój bobas za pomocą koszulki dla dzieci z nadrukiem w formie znaku Supermena?

Czy zdarza Ci się czasem sytuacja, że będąc na spacerze z dzieckiem niespodziewanie spotykasz starego znajomego? Jeśli tak, body lub koszulka z nadrukiem-imieniem Twojego malucha ułatwi pierwsze potkanie dziecka z tą osobą. Pozwól szkrabowi „przemówić”… napisem na jego ubranku! Obiecujemy, że przyjaciel będzie pod wrażeniem.

Spodobała Ci się perspektywa zabawnie „gadającego” napisami na koszulkach malucha? Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą sklepu Minibobas.pl. Znajdziesz tam body z napisami, które sprawią przyjemność nie tylko mamie i tacie, ale też babci i dziadkowi. Przebieranie dziecka w tego typu ubranka adekwatnie do sytuacji będzie wspaniałą zabawą.

To co? Co dziś Twoje dziecko zakomunikuje światu? „Przyszły prezydent” a może „Trzymam z dziadkiem sztamę”? Zbierz wszystkie modele i baw się razem z nami!

Przejdź do sklepu